Bu Blogda Ara

15 Şubat 2009 Pazar

Dünya Basın Fotoğrafı 2009 ödülleri

Chen Qinggang'ın "Spot News" kategorisinde birincilik alan Beichuan Eyaleti'ndeki depremden sağ kurtulan bir depremzedeyi gösteren fotoğrafı...
Her yıl düzenlenen ve bu yıl 52’incisi yapılan Dünya Basın Fotoğrafı Yarışmasında, Amerikalı Anthony Suau, ABD’de ekonomik krizi anlatan siyah beyaz bir fotoğrafıyla birincilik ödülüne layık görüldü. Fotoğrafta, Cleveland kentinde kredi borçlarını ödeyemediği için evini boşaltan bir ABD'linin evindeki silahlı polis görüntülenmişti.
John Kolesidis'in Atina'daki hükümet karşıtı gösterilerde çektiği bu fotoğrafı "News Singles" kategorisinde ikinci oldu.
Bo Bor'un Çin'de yaşanan depremin ardından yapılan kurtarma çalışmalarında çektiği bu fotoğraf "Spot News Stories" kategorisinde ikinci oldu.
Gleb Garanich'in Rusya'nın Gori'yi bombalamasının ardından çektiği kardeşini kaybeden adamın acısını gösteren fotoğrafı "Spot News Singles" kategorisinde üçüncü oldu.
Brenda Ann Kenneally'nin "Günlük Hayat Haberleri" kategorisinde ikincilik alan fotoğrafı...
Callie Shell'in ABD Başkanı Obama ve eşini bir arada görüntülediği bu fotoğrafı "Spot News" kategorisinde birincilik ödülü aldı.

oyun oyna

ileteþim / email

Free META Tag Analyzer
Sitemap Generator Link Değişimi
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ İÇN..

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı